Na tym evencie motoryzacyjnym warto być

Kilkanaście torów w całej Polsce, światowej sławy, sportowe, ekskluzywne samochody, znani i doświadczeni kierowcy rajdowi, świetna atmosfery, wyjątkowy klimat i niezwykle atrakcyjne ceny – to wszystko czeka na fanów czterech kółek na eventach motoryzacyjnych, które odbywają się w wielu miastach w Polsce oraz na czeskim torze Steel Ring. Co warto wiedzieć o tym wydarzeniu?

Prawdziwa gratka dla fanów motoryzacji

Na tym wydarzeniu mile widziane są całe rodziny. Każdy kto kocha sportowe maszyny, szybką jazda po torze wyścigowym oraz zapach paliwa – powinien się znaleźć w tym miejscu. Czeski tor Steel Ring na swoim obiekcie organizuje imprezy, których próżno szukać w Polsce. 

Mocne auta, doskonałe trasy

Czeski tor Steel Ring przyciąga kierowców szybkich aut oraz tych, co chcą spróbować jazdy na dobrze przygotowanym do tego terenie. Porsche, Lamborghini, Audi R8, Ferrari oraz inne światowej klasy luksusowe zdecydowanie zachęcają każdego, by spróbować swoich sił na torze wyścigowym – niezależnie od kondycji, niezależnie od wieku. 

Atrakcyjne ceny

Kto raz spróbuje, ten chętnie powraca na taką imprezę. Przejażdżka autem sportowym to wydatek od 100 – 600 zł (w zależności od auta). Bardzo popularne są obecnie vouchery, dzięki którym wiele osób może zostać obdarowanych taką atrakcją od bliskich. Taki voucher będzie idealny na urodziny, rocznicę, awans w pracy czy też wieczór kawalerski. Co ważne, nie jest zarezerwowany tylko dla panów. Również panie są mile widziane, gdyż one bardzo dobrze radzą sobie na torze wyścigowym.