Tory wyścigowe w Małopolsce

Małopolska, a zwłaszcza Kraków, to miejsca, w których znajduje się mnóstwo firm oraz mnóstwo ludzi mądrych, inteligentnych, zmotywowanych do działania, żądnych mocnych wrażeń. Trzeba dać im coś niesamowitego, co naprawdę ich zachwyci.

Nie tylko płeć męska

Nie tylko mężczyźni, ale również kobiety chcą jeździć szybkimi samochodami, również na torach wyścigowych. Już dawno temu przestała być to rozrywka typowo męska. Czas zniszczyć stereotypy, nie ulegać im. Ktoś kto chce sprawić szalony prezent przedstawicielce płci pięknej, nie musi dłużej się zastanawiać, ale czym prędzej powinien pomyśleć o karnecie na tor wyścigowy. Motopark Kraków to doskonałe miejsce na taką rozrywkę połączoną z nauką perfekcyjnego pokonywania zakrętów i podejmowania szybkich, ale odpowiedzialnych decyzji.

Kilka słów o torze

O motoparku w Krakowie można przeczytać na różnych lokalnych stronach lub w miejscach jak go-racing. To asfaltowa nawierzchnia idealnie stworzona dla szybkiej, ale bezpiecznej jazdy. Tak, można jeździć szybko i odpowiedzialnie, na specjalnie do tego celu stworzonych nawierzchniach, gdzie organizator przewidział taką możliwość. 1200 metrów toru wystarczy dla każdego uczestnika, który uwielbia szybką jazdę, ale i bezpieczne i odpowiedzialne spełnianie marzeń. 14 zakrętów, oraz najdłuższa prosta w postaci całych 200 metrów zapewni niezapomniane wrażenia dla każdego uczestnika jazdy. Warto odważyć się i przyjść, a z pewnością nie będzie to ostatnie spotkanie z szaloną jazdą na torze wyścigowym. Można spodziewać się częstszych odwiedzin.