tor Słomczyn

Tor Słomczyn – miejsce ważnych imprez sportowych

Jazda po torze wyścigowym to ulubione zajęcie wielu mężczyzn. Atrakcja ta daje wysoką dawkę adrenaliny i jest długo zapamiętywana. Dużą popularnością wśród fanów szybkiej jazdy cieszy się nowoczesny tor wyścigowy Słomczyn.

Wielu osobom autodrom Słomczyn kojarzy się przede wszystkim z rallycrossem.
Długość oferowanego dla rajdowców toru wynosi 1.20 kilometrów, a szerokość 16 metrów. Nawierzchnia tego autodromu jest pokryta asfaltem.

Tor Słomczyn – imprezy sportowe

Od wielu lat na torze Słomczyn organizowane są różnorodne imprezy sportowe wśród których można wymienić:

  • Mistrzostwa Europy,
  • Mistrzostwa Polski
  • Mistrzostwa Pucharu Europy Centralnej w Rallycrossie.
tor Słomczyn

Konfiguracja tego toru umożliwia realizację nie tylko różnorodnych imprez sportowych lecz również treningów. Tor samochodowy oraz kartingowy są połączone w jedną całość, dzięki czemu można tu rozgrywać zawody dla gokartów, rallycrossu oraz super moto, sprawdź się sam z https://www.autonator.pl/tor/slomczyn .

Na terenie tego nowoczesnego obiektu sportowego znajduje się zadaszona trybuna wyposażona w sześćset miejsc siedzących. Na potrzeby tor jest konfigurowany w taki sposób, aby miał dystans wynoszący 1,2 km.

Voucher – doskonały prezent dla fanów szybkiej jazdy samochodowej

Podarunek w postaci vouchera uprawniającego do skorzystania z przejażdżki po upragnionym torze to genialny prezent dla fanów szybkiej jazdy oraz mężczyzn spragnionych niesamowitych wrażeń.
Taka karta podarunkowa pozwala każdej obdarowanej osobie samodzielnie wybrać tor oraz model samochodu.
Przejażdżka po profesjonalnym torze wyścigowym zaspakaja pragnienia wielu mężczyzn uwielbiających niemałą dawkę adrenaliny.