tor krakow

Ośrodek doskonalenia technik jazdy

W Krakowie istnieje popularny już motopark, w którym dostępny jest doskonałej jakości kompleks oferujący dobre wtłoczenie umiejętności w ciało kierowcy, który zdecyduje się na doszkolenie. Tor Kraków pozwala na ponad kilometrowe sprawdzenie swoich umiejętności na wysokiej jakości powierzchni składającej się z toru głównego, torów pobocznych oraz płyty poślizgowej z dostępną wodą.

Oferta motopark Kraków

Obiekt w Krakowie proponuje kierowcom możliwość sprawdzenia się, a później odpowiedniego przeszkolenia w zakresie jazdy samochodem a nawet mamy tą możliwość z Autonator. Tor wyścigowy Kraków dzieli się na główny o długości od 800 do 1200 metrów, co oznacza, że można go dopasować według indywidualnych potrzeb.

Na obiekcie dostępna jest również prostokątna płyta poślizgowa oraz taka, która oferuje mniej lub bardziej kontrolowane zakręty. Oprócz tego dostępny jest również to w kształcie litery S.

Cena adekwatna do jakości

Niezwykle atrakcyjne ceny zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm to ukłon w stronę wszystkich, którzy faktycznie chcą się nauczyć lepiej jeździć. Warto w tym celu przyjść do motoparku, aby na własne oczy zobaczyć, co w tej kwestii oferuje.

Nie od dziś wiadomo, że kurs nauki jazdy, którzy przechodzą kursanci po tym, by w ogóle jeździć samochodem to zdecydowanie za mało czasu, aby umieć jeździć samochodem w dobrym i bezpiecznym stylu. Zawsze warto skorzystać z dodatkowych godzin jazdy w kontrolowanych warunkach.