tor krzywa

Wrocławskie atrakcje motoryzacyjne – Tor Krzywa

Dolny Śląsk pełen jest ciekawych miejsc, w których można odpocząć lub zaznać nieco przygody. Dla osób pragnących poczuć nieco emocji i szybszego pulsowania krwi w żyłach, świetnym miejscem może być podwrocławski Tor Krzywa.

Jakie atrakcje mają do wyboru osoby odwiedzające wrocławski Tor Krzywa?

tor krzywa
Autonator

Tor samochodowy znajdujący się w miejscowości Osła pod Wrocławiem jest miejscem, w którym z powodzeniem można spędzić czas samemu, z rodziną lub grupą znajomych. Planując przyjazd warto spojrzeć w kalendarz atrakcji, odbywają się tu bowiem różne eventy i imprezy sportowe.
Ponadto tor ten oferuje możliwość jazdy własnym samochodem lub motocyklem, jazdę wypożyczonym pojazdem sportowym, treningi driftu i rajdowe czy szkolenia z trenerem personalnym. Wszystkie te atrakcje dostępne są po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

Czym charakteryzuje Tor Krzywa Wrocław?

Jest to nowoczesny obiekt posiadający nitkę toru wyścigowego o długości dwóch kilometrów i szerokości ośmiu metrów. Tor posiada przyczepną, asfaltową nawierzchnię, co jest ważne podczas jazdy na jego dwunastu zakrętach, a także prosty odcinek o długości siedmiuset metrów, który pozwala na rozwijanie dużych prędkości. Fajna oferta czeka na Autonator.
Ponadto, na dziesięciohektarowym obiekcie znajdują się też cztery poboczne, krótsze odcinki, na których uprawiane mogą być różne rodzaje motosportów. Jest to nowoczesne miejsce, w którym można liczyć na profesjonalną obsługę i bezpieczeństwo, a także kontakt z nowinkami technicznymi, takimi jak profesjonalny pomiar czasu MyLaps.