tor Jastrząb

Tor Jastrząb – atrakcja dla każdego kierowcy

W obecnych czasach można spotkać bardzo dużo osób, które są zainteresowane dynamiczną, szybką jazdą po nowoczesnej nawierzchni autodromu. Z całą pewnością to miejsce przeznaczone jest do sprawdzenia wszelkich umiejętności kierowcy w prowadzeniu sportowego samochodu.

Popularność autodromów w Polsce

W naszym kraju nie brakuje tego typu obiektów, które służą do rozrywki oraz sprawdzenia swoich umiejętności na torze. W związku z tym sporą popularnością wśród klientów cieszy się tor Jastrzab.

Pomysł na budowę nowoczesnego toru wyścigowego Jastrząb wziął się z miłości do drogich oraz pięknych samochodów. Nic więc w tym dziwnego, że ów autodrom zyskał miano najnowocześniejszego obiektu, który służy do przeprowadzania wszelkiego rodzaju szkoleń.

Położenie oraz infrastruktura popularnego toru Jastrząb

Ten nowoczesny autodrom położony jest między Radomiem a Kielcami. Jego powierzchnia liczy około dwudziestu hektarów, a przetestujesz go https://autonator.pl/tor/radom-jastrzab. Poza tym, posiada on ciekawą ofertę noclegową, szkoleniowo – kursową oraz gastronomiczną.

tor Jastrząb

Na tym nowoczesnym torze jest położony specjalny do tego celu asfalt szutrowy, który posiada długość ponad dwóch tysięcy metrów. Ponadto, nawierzchnia na tym torze w najszerszym miejscu mierzy około dziesięciu metrów.

Ten zaawansowany technologicznie asfalt szutrowy zapewnia kierowcom żądnym szybkiej jazdy niesamowite możliwości dla sprawdzenia osiągów sportowego auta.

Tor wyścigowy Jastrząb to niezapomniane wrażenia oraz duża adrenalina, którą nie będzie można zapomnieć do końca życia.