SUV zachwycający wyglądem

Land Rover to firma, która może pochwalić się olbrzymim doświadczeniem w konstruowaniu samochodów typu SUV. Nic dziwnego, że to właśnie z ich fabryki wyjechał pojazd niezwykłej urodzie. Mowa tutaj o modelu Range Rover Evoque posiadającym wiele wyróżniających go cech. 

Nie łatwo podczas projektowania SUV-ów jest osiągnąć efekt agresywnej sylwetki, a w tym przypadku wyszło to bardzo dobrze. Linia nadwozia czy lampy przednie sprawiają, że auto przyciąga uwagę i mimo, że jest to najmniejszy pojazd w rodzinie brytyjskiej marki to wcale nie oznacza, że brakuje w nim miejsca. 

SUV do miasta. 

Auto ma jedynie 4,40 metra długości co sprawi, że bardzo dobrze odnajdzie się w miejskich warunkach. Zaparkowanie w centrum dużej metropolii czy pod supermarketem na obrzeżach miasta nie powinno stanowić większego problemu. Zwłaszcza, że pojazd jest wyposażony w nowoczesne systemy wspomagające parkowanie. Na uwagę zasługuje również niespełna 600 litrowy bagażnik, który w zupełności wystarczy podczas codziennej eksploatacji. Mimo opadającej dachu na tylnich siedzeniach są w stanie podróżować w komfortowych warunkach dwie dorosłe osoby. 

Wyjątkowo piękne auto. 

No dobrze ale co sprawia, że Range Rover Evoque w ofercie białostockiego salonu: https://nordauto.landrover.pl/range-rover-evoque to auto obok, którego nie można przejść obójętnie? Przede wszystkim na pierwszy rzut oka widać, że na etapie projektowania wszystko zostało bardzo dokładnie przemyślane. Przetłoczenia w karoserii, duży przód z małymi lampami, duże felgi oraz przyciemniane szyby sprawiają, że w tym aucie pod względem stylistycznym po prostu wszystko do siebie pasuje. Do tego należy dodać dbałość o detale, która objawia się np. w postaci bardzo ładnych klamek.