Stacja ładowania terra DC - dla kogo?

Stacja ładowania terra DC – dla kogo?

Każde przedsiębiorstwo powinno dążyć do zwiększenia przychodów. Jednym ze sposobów, aby to osiągnąć jest rozszerzenie grupy potencjalnych klientów. W przypadku grupy docelowej w postaci klientów premium warto zastanowić się nad kupnem nowoczesnej stacji ładowania. Kto może skorzystać z takiej możliwości? Odpowiadamy!

Nowoczesny biznes

Każdy biznes, który chce podkreślić swoją nowoczesność i proekologiczne podejście do środowiska powinien rozważyć zakup wysokiej jakości stacji ładowania do pojazdów elektrycznych. Bez wątpienia jest to doskonały sposób nie tylko na dotarcie do nowej grupy klientów, ale również na podniesienie ogólnej wartości całej nieruchomości. Rozwiązanie to jest też szczególnie atrakcyjne, jeżeli pozostałe z oferowanych usług lub towarów mogą być interesujące dla klientów grupy premium.

W takiej sytuacji znacząco wzrasta szansa na to, że klienci nie tylko skorzystają z usługi ładowania pojazdu, ale również z innych możliwości dostępnych w pobliżu. Korzyści z instalacji stacji szybkiego ładowania będzie jeszcze większa, jeżeli prowadzona działalność gospodarcza prowadzona jest w pobliżu autostrady, czy też innego ważnego szlaku komunikacyjnego. Warto jednak mieć na uwadze, że przed zakupem należy dokładnie zastanowić się nad najlepszym rodzajem stacji ładowania.

Stacja ładowania DC

Dla większości biznesów jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest stacja ładowania DC, czyli stacja która do napełnienia baterii pojazd elektrycznego wykorzystuje prąd stały. W zależności od mocy stacji ładowania oraz pojemności akumulatora samochodowego ładowanie może zająć od kilkunastu minut do godziny. Jest to znacznie lepsze rozwiązanie niż stacja AC, która ze względu na korzystanie z prądu zmiennego na naładowanie takiego samego akumulatora będzie potrzebowała od kilku do kilkunastu godzin.

Wybierające stacje ładowania należy także pamiętać, że po zakupie konieczna będzie jej instalacja, konfiguracja, czy też dopełnienie odpowiednich formalności. Dlatego zawsze warto stawiać na renomowanych producentów. Rozwiązaniem godnym polecenia bez wątpienia będzie urządzenie Terra DC stacja ładowania, która oferowana jest przez renomowaną grupę ABB. Dzięki temu można mieć pewność, że oprócz urządzenia otrzyma się także pełne wsparcie połączone z obsługą wszystkich klientów końcowych.

terra dc stacja ładowania

Osoby, które nie chcą kupować ładowarki DC Terra mogą zdecydować się na jej wypożyczenie. Wbrew pozorom na polskim rynku nie brakuje przedsiębiorstw specjalizujących się w wypożyczaniu i obsłudze stacji ładowania.