Samochód Twoich marzeń, na który Cię stać

Mocno ceniona na rynku marka Jaguar kojarzona jest z luksusem i wysokim statusem. Wiele osób ma mylne wrażenie, że nie istnieją segmenty klasy wyższo-średniej, które zaspokoiłby ich potrzeby niekoniecznie zawyżonym kosztem. To właśnie dla nich stworzony jest Jaguar XF. 

Jeszcze wyższa technologia 

Druga generacja modelu jest rozwinięciem niezawodnych zalet swojego poprzednika. Do wyboru mamy zarówno silnik Diesla, jak i wersję benzynową. Jaguar samochód w przypadku modelu Sedan może osiągać moc na poziomie 550 koni mechanicznych. Przekłada się to na prędkość maksymalną w granicach 250 kilometrów na godzinę. „Setka” może być osiągnięta w niecałe 5 sekund. Jaguar XF jest przez to gwarancją wysokich osiągnięć technicznych przy najtańszych cenach na rynku. 

Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania

Jaguar XF wyposażony jest w systemy ABS, kontroli trakcji ASR czy wspomagania kierownicy. Zapewnia to maksymalnie szybki poziom reagowania na sytuację na drodze. Jaguar samochód to oprócz bezpieczeństwa również wysoka wygoda użytkowania. Nie możemy zapominać o nowoczesnych czujnikach parkowania. Wiele osób ceni sobie automatyczną skrzynię biegu o niskim stopniu wadliwości. Dodatkowo wygodę zwiększają elektrycznie ustawiane szyby oraz fotele, klimatyzację, podgrzewanie foteli, wygodną tapicerkę skórzaną czy nowoczesny komputer pokładowy. Razem z parametrami technicznymi samochodu daje to wrażenie samochodu kompletnego.