opony Yokohama

Opony Yokohama ponad stuletnie doświadczenie i wysoka jakość o każdej porze roku

Opony Yokohama to produkty, które pojawiają się na rynku już od ponad stu lat. Historia przedsiębiorstwa sięga roku 1917, kiedy to powstała firma. Od tamtego czasu producent nieustannie usprawnia proces produkcji, wykorzystując najnowsze technologie, a opony Yokohama osiągają bardzo dużą popularność i są cenione przez kierowców na całym świecie. Marka ma 43 filie na całym świecie i jest jednym z największych producentów opon na świecie.

Opony Yokohama jakość, osiągi, niezawodność

yokohama_bluearth-4s_aw21

Samochody osobowe, samochody dostawcze i ciężarowe: wszystkie te auta mogą jeździć, wykorzystując opony Yokohama, ponieważ ta marka ma w swoim asortymencie bardzo szeroki wybór produktów dla różnych typów aut. Opony Yokohama zimowe, tak jak i te, które zakłada się latem, sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach: śnieg, lód, rozgrzany asfalt, jezdnia mokra od deszczu. Marka znana jest z tego, że opony, które produkuje, zachowują się na każdym typie nawierzchni (bez względu na warunki pogodowe) w sposób zapewniający najwyższą przyczepność i komfort jazdy.

Opony klasy premium, czyli opony Yokohama

Opony Yokohama należą do klasy opon premium i jako takie charakteryzują się znacznie wyższymi parametrami od opon klasy ekonomicznej. Marka wciąż usprawnia proces produkcji, by produkowane opony spełniały wszystkie normy jakościowe i pozwalały kierowcom na całym świecie na w pełni bezpieczną i komfortową jazdę po każdej nawierzchni o każdej porze roku (opony Yokohama to opony na lato, zimę, a także na cały rok).