michelin alpin 5

Opony Michelin Alpin 5 – dla wymagającego klienta

Funkcjonuje na rynku wielu producentów opon samochodowych. Od lat jednak silną pozycję na tym rynku ma firma Michelin, której opony należą do najbardziej popularnych. To największy producent w Europie i jeden z największych na świecie, który oferuje klientom opony zimowe, letnie i całoroczne. Niezależnie od modelu można oczekiwać, że wybór opon Michelin to gwarancja najwyższej jakości.

Alpin 5 od Michelin – wybierz bezpieczeństwo

michelin alpin 5

Wśród produktów na sezon zimowy swoją silną pozycje mają opony Michelin Alpin 5, które należą do klasy premium. Producent zadbał o wykorzystanie nowoczesnej mieszanki z dodatkiem krzemionki i oleju słonecznikowego, dzięki czemu uzyskuje jej wysoką elastyczność i gwarantuje kupującemu idealną przyczepność opon także w trudnych warunkach związanych z niskimi temperaturami czy ośnieżoną nawierzchnią. Doskonała przyczepność w okresie zimowym to klucz do bezpiecznej i komfortowej jazdy, dlatego opony Michelin Alpin 5 mają na tym polu niezwykle silną pozycję.

Zróżnicowane rozmiary, doskonały bieżnik

Opony Alpin 5 dostępne są w rozmiarach od 15 do 20 cali. We wszystkich produktach stosowane są rozwiązania, które mają gwarantować, że bieżnik będzie działał na powierzchnie całą opon i dzięki temu jego zużycie będzie minimalizowane. To istotna kwestia, dzięki której Michelin otrzymuje pozytywny wynik związany z tym, że bieżnik zużywa się wolno i równomiernie. W ten sposób opony Michelin Alpin 5 mogą z powodzeniem służyć użytkownikom przez wiele lat i zawsze są doskonałym wyborem.