opony letnie

Opony letnie

Kierowcy, którzy bardzo dużo podróżują doskonale zdają sobie sprawę z tego jak mocno eksploatuje się wtedy ich samochód. Nie tylko kwestie mechaniczne wymagają przeglądu co kilka tysięcy kilometrów, ale także opony i oleje. To właśnie na opony trzeba bardzo uważać, aby nie doprowadzić do ich wystrzału i zużycia się bieżnika do niebezpiecznego stanu. Poza standardową wymianą opon z letnich na zimowe i z zimowych na letnie, co jakiś czas powinniśmy udać się na rutynowy przegląd by dowiedzieć się czy opony wymagają wymiany.

Opony Dębica Presto HP

dębica presto hp

Na oponach letnich jesteśmy w stanie jeździć nawet kilka sezonów. Są w stanie dokonać tego kierowcy, którzy jeżdżą tylko do pracy, sklepu i raz na czas do urzędów. Opony Dębica Presto HP to model, który jest już dobrze znany w świecie kierowców i regularnie kupowany. Polski producent wypuścił te opony na rynek dając na nie aż 5 lat gwarancji. Opony Dębica posiadają również bardzo konkurencyjną cenę na tle zagranicznych producentów, a jak wiadomo aspekt cenowy jest dla Polaków niezmiernie ważny.

Test ogumienia

Po zakupie nowych opon bardzo często zdarza nam się testować je nie tylko na torze, ale także w okolicy miejsca zamieszkania. Chcemy sprawdzić ich przyczepność by móc wiedzieć na co będziemy sobie mogli pozwolić na drodze i jakie manewry przejdą nam bez echa. Kierowcy posiadają najczęściej zarówno swojego ulubionego producenta, jak i model opon do którego wracają zawsze wtedy, kiedy starszy i zużyty komplet nie nadaje się już do użytku.