opony 195/65 r15

Opony 195/65 r15 w modelach letnich, zimowych oraz całorocznych

Opony samochodowe pełnią bardzo ważną rolę w każdym pojeździe. Ich jakość przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo kierowców oraz pasażerów na drodze. Opony 195/65 r15 są bardzo często montowane w wielu, popularnych samochodach osobowych. Znajdują się one w ofertach wielu wiodących producentów. Ten popularny rozmiar pasuje między innymi do modeli miejskich jak i również do niektórych pojazdów w typie SUV oraz crossover. Poszczególne modele różnią się między sobą przeznaczeniem oraz właściwościami.

Wysokiej jakości opony wyprodukowane pod kątem bezpiecznej i ekonomicznej jazdy

opony 195/65 r15

Modele opon 195/65 r15 oferowane są w wersjach letnich, zimowych oraz całorocznych. Stanowią one optymalne rozwiązanie do jazdy na co dzień. Nadają się one do długiej eksploatacji. Wśród tego typu opon można znaleźć modele, które składają się z mieszanki materiałów, odpornych na ścieranie. Inne z kolei posiadają dodatkowo, charakterystyczny, falisty kształt co wpływa pozytywnie na ekonomiczną i bezpieczną jazdę.

Porządne opony, które radzą sobie z suchą i mokrą nawierzchnią

Wśród opon posiadających szerokość 195 oraz średnicę 15, można znaleźć między innymi modele, które pozwalają mieć lepszą kontrolę na śniegu oraz w trudnych warunkach atmosferycznych. Doskonale poradzą sobie z suchą nawierzchnią przy manewrach szybkiego hamowania oraz skręcania i zawracania. Nowoczesne opony generują niski poziom hałasu, przez co wpływają one na komfortową jazdę. Modele w popularnym rozmiarze wyróżniają się dodatkowo klasycznym i uniwersalnym wyglądem.