Duży wybór samochodów, korzystne warunki finansowania – BMW leasing Warszawa

Ogromny wybór aut w BMW Direct oraz korzystne procedury finansowania  to największe zalety auto leasingu. Ponadto istotnym dobrem jest dobranie parametrów (tj. okres trwania kontraktu, ilość rat, wpłata wstępna, waluta i oprocentowanie) do możliwości finansowych klienta i jego preferencji.

Co wyróżnia BMW Comfort Lease?

BMW Comfort Lease  to oferta dedykowana dla produktów występujących w postaci samochodów osobowych od BMW Financial Services Polska. Skierowana jest w stronę zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Prosta procedura zapewnia maksimum korzyści przy zaoszczędzeniu ogromnej ilości czasu. Najdłuższy jest zazwyczaj proces wyboru konkretnego modelu i salonu, który oferuje najkorzystniejsze warunki kontraktu. Zwykle w ofercie znajduje się około 100 unikalnych, gotowych konfiguracji każdego modelu. Kolejne kroki przebiegają już w ekspresowym tempie. Decyzja o przyznaniu finansowania przekazywana jest drogą elektroniczną lub telefoniczną. Pozytywne rozpatrzenie wniosku związane jest z koniecznością dostarczenia niezbędnych dokumentów, podpisania umowy oraz odbioru auta. 

Jakie modele znajdują się na stronie firmy BMW Direct?

Na stronie BMW Direct dostępne są zarówno starsze, jak i najnowsze modele. Klient może wyszukiwać spośród większości BMW. Wersje cieszące się największym zainteresowaniem ze strony użytkowników to:

  • serie (1, 2, 3, 4, 5, 7),
  • X (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7).

Podczas wyboru konkretnego modelu, należy pamiętać, że ostateczny koszt auto leasingu ustalany jest między innymi na podstawie wartości całkowitej pojazdu.

Postaw na BMW leasing Warszawa i ciesz się wieloma korzyściami już od pierwszego dnia!