kormoran_all_season

Czym wyróżnia się marka Kormoran?

Kormoran All Season to opony całoroczne klasy ekonomicznej. Są dedykowane wielu autom osobowy. Mają wielosezonowe właściwości, dzięki czemu poradzą sobie w każdych warunkach atmosferycznych. Czym odznaczają się te produkty? Jakie mają zalety? Jak są tworzone?

Całoroczne opony Kormoran

Kormoran to marka istniejąca na rynku już od ponad 20 lat i należąca do koncernu Michelin. W tym przypadku produkty cechują się kierunkowymi bieżnikami z rowkami poprzecznymi i rowkami obwodowymi. Dzięki temu mogą efektywnie odprowadzać wodę i pośniegowe błoto, dają kierowcy lepszą przyczepność i skuteczne hamowanie w każdych warunkach. Produkcja bazuje na dodatku krzemionki do mieszanki gumowej bieżnika, co z kolei ma związek z niższym zużyciem paliwa i niższą emisją spalin. Opony kormoran all season znajdziesz na stronie https://www.miwan.pl/opona/kormoran_all_season_34906.html.

Kormoran All Season – zalety

Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kierowców, którzy preferują zrównoważony styl jazdy i cenią uniwersalne opony. Właściwości wyrobów są dostosowane praktycznie do każdego rodzaju warunków, jakie panują na drodze. Produkcja opon zaczęła się w 1999 roku w największej w Polsce fabryce ogumienia. Wszystkie opony cieszą się popularnością wśród właścicieli pojazdów małych i kompaktowych. W asortymencie marki znajdziemy też ogumienie letnie i zimowe, jakie odznacza się najnowocześniejszymi technologiami. Gdzie kupić opony Kormoran? Dobrym pomysłem jest zakup w internetowym sklepie, gdzie skorzystamy też z pomocy sprzedawcy na każdym etapie doboru ogumienia. Połączenie atrakcyjnej ceny i dobrej jakości daje sporo korzyści.