opony zimowe

Czym cechuje się Firestone?

Opony Firestone już od wielu lat cieszą się zainteresowaniem na rynku. To wyjątkowe produkty, które są wytwarzane z myślą o niezawodności i zachowaniu bezpieczeństwa. Co ciekawe, markowe opony inspirują kierowców na drogach oraz torach wyścigowych. Czym cechuje się marka? Jaką ofertę posiada? 

Opony Firestone

Okazuje się, że marka Firestone już od lat jest aktywna w obszarze sportów motorowych. Tor wyścigowy w takiej sytuacji jest najlepszym poligonem dla każdych opon. Doświadczenie zebrane przez wiele lat sprawia, że producent stawia na doskonałą jakość i sprawdzone rozwiązania. Projektowane są coraz ciekawsze modele opon, które zadowolą każdego kierowcę. Dzięki temu zachowamy panowanie nad autem nawet podczas trudnych warunków pogodowych. Opony tego typu odznaczają się bezpieczeństwem i bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Marka jest zaliczana do średniej klasy. 

Szeroki asortyment

Warto zauważyć, że Firestone posiada w ofercie szeroką gamę produktów. Znajdziemy tutaj specjalistyczne ogumienie rolnicze, jak i pony samochodowe, ciężarowe, czy dostawcze. Plusem jest uznanie na rynku i dobre opinie, jakimi chętnie dzielą  się użytkownicy w sieci. Firma powstała w amerykańskim mieście Akron, które aktualnie jest uznawane za stolicę przemysłu oponiarskiego. Działa w branży od 1900 roku i aż do dziś jest jedną z popularniejszych opcji znanych na świecie. Założycielem jest natomiast Henry Firestone, który jest szanowaną osobą. Aktualnie Firestone należy do koncernu japońskiego Bridgestone. Opony są produkowane także w Polsce.