bmw x3

BMW X3 w leasingu: jak wygląda oferta?

Wiele osób przyznaje, że BMW to samochód ich marzeń. W dzisiejszych czasach marzenie to może spełnić większa liczba z nas niż dotychczas. Wybierając BMW X3 leasing umożliwia dostosowanie naszej sytuacji w taki sposób, aby móc cieszyć się autem przy płaceniu jedynie niewielkich, miesięcznych rat.

Dlaczego BMW X3 w leasingu?

Przede wszystkim BMW X3 to samochód, który łączy zalety luksusowego BMW z elementami unikalnej stylistyki wraz z uwarunkowanym do jazdy terenowej zawieszeniem i kołami. Suv jest dobrym rozwiązaniem dla wszystkich poszukujących dużej przestrzeni oraz dynamiki jazdy płynącej z technologii xDrive, adaptacyjnego sportowego układu kierowniczego oraz sportowej skrzyni biegów Steprtronic.

Pojazd ten w zależności od wybranego silnika posiada zróżnicowane zużycie paliwa. W najpopularniejszej wersji xDrive30i samochód zużywa średnio 8l na 100 km. W przypadku wersji M40i X3 spala 9l paliwa na 100 km. Jeśli chodzi o silnik hybrydowy to mowa jest o spalaniu na poziomie 2,5l na 100 km.

bmw x3

BMW X3 leasing – ceny i koszty

Koszt wzięcia BMW X3 w leasingu (tutaj) jest niewielki. Nawet jeśli samochód ten weźmiemy w leasing na okres jedynie 24 miesięcy, to w ciągu tych 2 lat zapłacimy 90% ceny katalogowej. Mając na względzie wkład własny, który w przypadku tego modelu może wynieść nawet 60 tys zł i wartość wykupu maks. 60 tys. zł, jest to wysoce atrakcyjna oferta. Pojedynczą ratę leasingu można sprowadzić do poziomu 1600 zł miesięcznie – wkład początkowy wraz z wartością wykupu wyniósłby 83 250 zł. Wartość BMW X3 to min. 211 tys zł.

Dodatkowe koszty, które będziemy mogli chcieć ponieść obejmują dodatkowe wyposażenie za asystenta parkowania z kamerami 360 st., zmianę koloru karoserii, systemy bezpieczeństwa, przyciemniane szyby tylne, zestaw głośnikowy HiFi, podsufitkę M, pakiet innowacji, zagłówki skórzane z dekoracyjnym obszyciem i kokpit Live.