Automobilklub w Radomiu – co może zaoferować?

Zarówno mieszkańcy, jak i osoby odwiedzające Radom mogą skorzystać ze stosunkowo dobrze rozbudowanej infrastruktury oferowanej przez miasto. Z pewnością jednym z najciekawszych elementów jest, posiadany przez radomski automobilklub, tor kartingowy. Ten niepowtarzalny obiekt służy od kilkudziesięciu lat, zapewniając doskonałą przestrzeń zarówno do przejazdów rekreacyjnych, jak i sportowych. Co warto wiedzieć na temat radomskiego toru kartingowego? Czym wyróżnia się on na tle podobnych do niego obiektów? Odpowiedzi w poniższym artykule!

Tor z tradycjami

Tor kartingowy przynależący do radomskiego automobilklubu: https://go-racing.pl/31-tor-kartingowy-radom został wybudowany w 1986 roku. Mimo kilkudziesięciu lat użytkowania jest to jeden z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych obiektów tego typu w Polsce. Jest to rezultat regularnych remontów oraz inwestycji przeprowadzanych przez automobilklub. Oznacza to, że odwiedzający tor kartingowy w Radomiu będą mogli cieszyć się nie tylko nowoczesną, ale również bezpieczną w użytkowaniu infrastrukturą przeznaczoną zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych kierowców.

Aktualnie omawiany tor kartingowy posiada długość aż 870 m! Równocześnie obiekt zapewnia dużą ilość wymagających zakrętów oraz prostych. W praktyce oznacza to, że osoba korzystająca z radomskiego toru kartingowego zyska niepowtarzalną możliwość wykorzystania pełnego potencjału gokartów. Należy jednak pamiętać, że oferowany przez automobilklub tor to nie tylko sprawiające radość gokarty radomski klub zaoferować również:

– nowoczesną pracownię psychologiczną,

– Ośrodek Szkolenia Kierowców,

– stację kontroli pojazdów,

– pomieszczenia i place na wynajem.

Oferta klubu

Tak, jak zostało napisane powyżej, automobilklub może zaoferować znacznie szerszy wachlarz usług, aniżeli wynajęcie gokartów do jazdy po torze. Jednym z elementów oferty jest profesjonalny Ośrodek Szkolenia Kierowców, który przygotowuje początkujących kierowców do uzyskania prawa jazdy. Na terenie obiektu skorzystać można również z pracowni psychologicznej, która zaoferować może zarówno testy, jak i badania, które są niezbędne do uzyskania uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Automobilklub umożliwia również kierowcom skorzystanie ze stacji kontroli pojazdów, dzięki czemu na miejscu uzyskać można aktualny przegląd techniczny pojazdu. Ciekawym elementem oferty, o którym również należy wspomnieć jest możliwość wynajęcia pomieszczeń na terenie obiektu. Aktualnie radomski automobilklub oferuje kilkanaście pomieszczeń, które mogą być wykorzystane zarówno jako przestrzeń warsztatowa, jak i biurowa.

W ramach oferty znajduje się również przestronny plac, który może posłużyć jako miejsce do prowadzenia autokomisu. Z przypadku samego toru gokartowego równie dużą popularnością cieszy się możliwość przeprowadzenia na jego miejscu profesjonalnej sesji zdjęciowej. Tor kartingowy może być wykorzystany zarówno do sesji ślubnej, urodzinowej, jak jej zwykłej sesji okolicznościowej. Można więc wyjść z założenia, że automobilklub może zaoferować znacznie więcej, aniżeli tylko gokarty Radom podobnie, jak klub również może zachwycić.